Święto Światła – 6 stycznia 2017

Zapraszamy na 12. edycję ŚWIĘTA ŚWIATŁA w Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych.

W tym roku rozpoczynamy o godz. 14:00 wernisażem wystawy: „Spirala czasu – od skamielin do meteorytów” – zbiory udostępnia Jerzy Strzeja, od godz. 14:30 zapraszamy na koncert Orkiestry Dętej przy TAURON Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrownia Łaziska.

O godz. 15:00 rozpoczniemy widowisko “Droga do światła”, którego punktem kulminacyjnym będzie zapalenie ponad 100-letniej żarówki Edisona. W programie także przedstawienie teatralne “Proces sądowy Tesli i Edisona” w wykonaniu grupy ProMediaTeam z Bierunia oraz naukowców i wolontariuszy z Muzeum Energetyki.

Na zakończenie eventu zapraszamy na koncert kolęd na potężnej mocy cewkach Tesli w wykonaniu grupy GROMOWŁADNI.

UWAGA! Informujemy, że wszystkie osoby, które kupią bilety na to wydarzenie, zapraszamy najpóźniej pół godziny przed rozpoczęciem!

[Aktualizacja 4 stycznia 2017] ZAKOŃCZONA REZERWACJA BILETÓW.