koncert.usmi Sobota 30 września 2023

Już 30. września (sobota) o godzinie 18:00 scenę Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych przejmie zespół.usmi.
Wstęp na wydarzenie jest wolny! Od 18.09. wejściówki do odebrania w Domu Kultury w Łaziskach Górnych oraz w Muzeum Energetyki.
Zespół.usmi to dwóch_braci.usmi, grających muzykę.usmi, zwaną narcobeatem. Pierwszy koncert.usmi miał miejsce pod koniec 2022 roku. Zespół praktykuje minimalizm.usmi – gra krótkie_piosenki.usmi, by jak najszybciej przekazać słuchaczom to, co najważniejsze w ich twórczości.usmi, czyli swoje spojrzenie na problemy z którymi borykają się dziś młodzi ludzie, takie jak życie w cieniu wojny, pandemii i katastrofy ekologicznej. Piosenki.usmi mimo rockowych korzeni, ubierają się jak przystało na dzisiejszych nastolatków – w warstwę elektronicznych_dźwięków.usmi, alternatywnych_melorecytacji.usmi, a nawet rapu.usmi. Twórczość.usmi nie ma jednego źródła inspiracji – każda piosenka.usmi to inna historia, opakowana w inną warstwę inspiracji z różnych muzycznych podróży bębniarza.usmi i poety.usmi. Debiutancki_album.usmi będzie albumem koncepcyjnym, pt. “generacja_z” i ukaże się w 2024 roku.