Ratunek poprzez 1% na działalność PTP Muzeum Energetyki

Zachęcamy do przekazania 1% swojego podatku na działalność PTP Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych, poprzez Fundację PRO-EKO na subkonto dedykowane właśnie naszemu muzeum.

Dzięki Państwa wsparciu będziemy mogli dalej dbać o zachowanie i popularyzację naszej cennej historii energetycznej, a także umożliwić kolejnym pokoleniom poznawanie tej ważnej dziedziny naszej cywilizacji. Wsparcie naszego muzeum to także inwestycja w lokalną społeczność i rozwijanie jej kulturalnej świadomości. Niech nasze dziedzictwo energetyczne będzie kontynuowane i pielęgnowane dla przyszłych pokoleń!

Prosimy o przekazanie 1% na działalność Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych poprzez Fundację PRO-EKO na subkonto: “Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych”.