Dzień Wolontariusza

Wspaniałe Wolontariuszki i wspaniali Wolontariusze Muzeum Energetyki,
z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy poświęcają swój czas, siły i zaangażowanie na rzecz naszego Muzeum. Wasza praca i zaangażowanie są nieocenione we współtworzeniu tego wyjątkowego klimatu, który zauważają i doceniają odwiedzający nasze Muzeum. Bowiem Wy – Wolontariusze bez szukania poklasku oferujecie to wszystko, czego nie można kupić za największe nawet pieniądze.
Dziś, 5 grudnia, w dniu Naszego święta – ściskam wszystkie pomocne dłonie
i serdecznie dziękuję każdemu z Was. Mam nadzieję, że nie zabraknie Nam wytrwałości, siły i wiary w to co robimy. Wierzę, że swoją postawą możemy zarażać innych – rodzinę, przyjaciół, znajomych, a Muzeum Energetyki będzie stawało się miejscem przyciągającym coraz szerszy krąg ludzi.
Życzę jak najwięcej pozytywnej energii, którą przekazujecie innym oraz satysfakcji z pracy, nauki a także sukcesów w realizacji własnych planów i zamierzeń.
Jolanta Pietryja-Smolorz