Noc w Muzeum Energetyki

Zapraszamy 22 października na „Zmagania światła z ciemnością. Noc w Muzeum Energetyki”

W czasie nocnego zwiedzania Muzeum Energetyki, a także poprzez pokazy uczestnikom będą przybliżane: tajemnice elektryczności, światła oraz proces wytwarzania energii elektrycznej.

Będziemy odkrywali tajemnice Muzeum Energetyki (prosimy zabrać latarki) i przygotujemy pokazy laserowe.

W cenie biletów (35 zł od osoby, bezpłatnie do 4 roku): od 19:00 do 21:00 pokazy oraz zwiedzanie muzeum z przewodnikiem.

Wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsca poprzez: wydarzenia@muzeumenergetyki.pl (przesyłamy imiona i nazwiska wraz z nr prawa jazdy, legitymacji szkolnej – wymagania regulaminowe – wejście na teren Elektrowni) oraz dokonanie przedpłaty na konto bankowe (55 1050 1399 1000 0090 3007 9652), ponieważ ilość osób mogących brać udział jest ograniczona.