Koncert… VOŁOSI

Muzeum Energetyki we współpracy z Urzędem Miejskim w Łaziskach Górnych zaprasza na wyjątkowy koncert w sobotę 22 października o godzinie 17.00 wystąpi zespół VOŁOSI.

Bezpłatne dla mieszkańców Łazisk Górnych bilety można odebrać w Wydziale Edukacji, Ochrony Zdrowia, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego (budynek Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łaziskach Górnych, II piętro) w godzinach pracy Urzędu, tel. 32 324 80 54.

UWAGA! Liczy się kolejność zgłoszeń! Ilość miejsc ograniczona!

Zespół tworzony przez górali z Beskidu Śląskiego oraz muzyków klasycznych z akademii. Improwizujący kwintet smyczkowy, którego siła polega na radosnym i pełnym energii połączeniu tego, co wydawało się ogniem i wodą. Muzyka Karpat w ich rękach jest żywa, aktualna, ale nie zrywa połączenia z tradycją.

20c2ca3ca569