Zostań “Odkrywcą Fizycznych Fascynacji”

"Odkrywcy Fizycznych Fascynacji" to program lojalnościowy, który będzie miał charakter edukacyjny. Udział w projekcie jest dobrowolny, a spełnienie wszystkich jego warunków gwarantuje końcowe korzyści.

ZASADY:
Zadaniem uczestników będzie zebranie określonej liczby pieczątek za udział w stałym cyklu „Fizyczne Fascynacje” w określonym czasie – w 1. edycji będzie na to 6 możliwych terminów (25 lipca, 22 sierpnia, 12 września, 10 października, 14 listopada oraz 12 grudnia). Uczestnicy, którzy zbiorą wszystkie pieczątki, otrzymają podczas podsumowania 1. edycji projektu (tj. 6 stycznia) specjalny certyfikat „Odkrywcy Fizycznych Fascynacji” oraz przewidziane przez Organizatora nagrody (gadżety itp.). Pozostali uczestnicy będą mieli szansę na zdobywanie pieczątek podczas kolejnej edycji „Odkrywców Fizycznych Fascynacji”.

Każda edycja odbywać się będzie co pół roku - 1. edycja od lipca do grudnia 2015 (podsumowanie w Święto Światła), 2. edycja od stycznia do czerwca 2016 (podsumowanie podczas INDUSTRIADY).

Zapraszamy do polubienia strony https://www.facebook.com/odkrywcyfizycznychfascynacji

Fizyczne Fascynacje 2017-01-13

. No Comments

Kalendarz Fizyczne Fascynacje

. No Comments

Warsztaty magnetyzmu

. No Comments

Pokazy elektryczności

. No Comments

Pokazy chemiczne

. No Comments

Warsztaty robotyki

. No Comments