INDUrajd w przestrzeni wirtualnej

. Brak komentarzy

UWAGA, PRZENOSIMY WYDARZENIE na Mikołajki, czyli na 6 grudnia 2020
Dodatkowo, w tym roku INDUrajd odbędzie się w całości w przestrzeni wirtualnej z uwagi na sytuację epidemiologiczną!
Miłośnicy rajdów samochodowych przybywajcie
Startujemy o godzinie 11:00! Od 14:00 do 15:00 proponujemy przerwę obiadową, a wydarzenie zakończymy około godziny 18:00 spotkaniem ze Świętym Mikołajem
Co należy zrobić
Zainteresowanych prosimy o zapisanie się do dnia 6.12.2020 r. do godziny 20:00 pod numerem telefonu: 727 675 787 lub drogą mailową: kontakt@kopalniasztuki.com.
Co się będzie działo
W trakcie wydarzenia będą czekać na Was różne atrakcje, takie jak wirtualne zwiedzanie, zadania oraz liczne pytania a oprócz tego, odbędzie się również kilka mniejszych i większych KONKURSÓW
Jeśli chcesz spędzić czas na dobrej zabawie, albo chciałbyś zorganizować ciekawe Mikołajki dla swoich dzieci, to zachęcamy do wzięcia udziału w tym niesamowitym industrialnym projekcie

Ograniczenia w działaniu Muzeum

. Brak komentarzy

Szanowni Państwo.

W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz zgodnie z nowymi obostrzeniami i przede wszystkim w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo informujemy, że działalność turystyczna i edukacyjna Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych zostaje zawieszona od 21 października 2020 roku do odwołania.

Wszystkie zaplanowane na ten czas wydarzenia i rezerwacje zwiedzania zostają odwołane.

O wszystkich zmianach w funkcjonowaniu Muzeum będziemy Państwa informować na bieżąco.

Zarząd Polskiego Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Energetyki

Reminiscencje INDUSTRIALNE

. Brak komentarzy

Żywioły z elektrycznością w tle Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych – reminiscencje INDUSTRIALNE – 10 października 2020 roku.Wybierając się na kolejne Fizyczne Fascynacje poznacie rolę żywiołów w rozwoju ludzkości.
A najważniejsza w tym wszystkim będzie dobra zabawa dla wszystkich uczestników zorganizowana przez Elektrycznych z Muzeum Energetyki.
Cena biletów: 30 zł; dzieci do 4 roku życia bezpłatnie.
W cenie biletu zwiedzanie z przewodnikiem 11:00 – pokazy, 12:00 – zwiedzanie do 13:30.
Wymagane wcześniejsze zapisy (wraz z wymaganymi danymi) – szczegóły na www.muzeumenergetyki.pl (prosimy pamiętać o dokumentach – dorośli dowody osobiste lub prawo jazdy, dzieci i młodzież legitymacje szkolne).
Rezerwacja miejsc poprzez e-mail: wydarzenia@muzeumenergetyki.pl
a przelewy proszę kierować na konto Muzeum Energetyki:
55 1050 1399 1000 0090 3007 9652

1 2 3 4