ENERGETYCZNE FASCYNACJE

Zapraszamy do Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych na ENERGETYCZNE FASCYNACJE 19 października (środa) godz. 17:00 zorganizowane w ramach projektu dla mieszkańców powiatu mikołowskiego (bez względu na wiek i niepełnosprawności).
Industrialną przeszłość naszego regionu przedstawimy w czasie zwiedzania i udziału w wyjątkowych pokazach, a wszystko przy wykorzystaniu artefaktów Muzeum.
Udział w projekcie jest bezpłatny – obejmuje zwiedzanie, pokazy, poczęstunek.
Ilość miejsc jest ograniczona.
Zapisy przyjmujemy pod telefonem: 603 155 562 i na wydarzenia@muzeumenergetyki.pl do 15.10.2022 roku.
W celu zapisania wymagane są (Muzeum znajduje się na terenie czynnego zakładu pracy – Elektrowni Łaziska):
imię i nazwisko wraz z nr dokumentu ze zdjęciem (prawo jazdy lub dow.os.), ten dokument trzeba mieć przy sobie przy wejściu.