Warsztaty robotyki

Fizyczne Fascynacje są ofertą popularnonaukową skierowaną do osób chcących zgłębić tajniki nauk ścisłych i technicznych w przestrzeni industrialnej. Warsztaty, pokazy i doświadczenia prowadzone są w Muzeum Energetyki, udział w nich wymaga wcześniejszego zapisania się i przedpłaty. Wiek uczestników od 3 do 100 lat. Możliwe zdobycie pieczątek Fizycznych Fascynacji.

Muzeum oferuje następujące pokazy i warsztaty (w pierwszej kolejności zapisujemy na pierwszy termin):

08 październik 2016 (sobota) 10:00 do 11:30 (12 miejsc), 12:00 do 13:30  (12 miejsc) – Warsztaty z ROBOTYKI

Zajęcia z ROBOKIDS to rozwijająca zabawa, która może przerodzić się w fascynujące hobby. Zabawa, nauka, myślenie w najlepszej formie, projektowanie, budowania i programowanie robotów z elementami informatyki, automatyki, matematyki i fizyki skierowanymi do najmłodszych i nie tylko…

UWAGA! Po zakończeniu warsztatów będzie możliwość zapisania się na cykliczne warsztaty z robotyki w Muzeum Energetyki, które zakończone będą po zdobyciu kolejnego etapu certyfikatem.

363ee588b22c