Muzeum Energetyki na Znaczku Turystycznym!

Rok 2015 zgodnie z rezolucją ONZ został uchwalony, jako Międzynarodowy Rok Światła. Niech więc dzisiejsza znaczkowa premiera będzie nawiązaniem do tego wydarzenia i pretekstem by zgłębić chociaż część wiedzy na temat światła, w czym pomoże z pewnością Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych, gdzie 6 stycznia odbędzie się coroczne Święto Światła. Zachęcamy zatem do wizyty w Muzeum Energetyki i przypominamy, że od 22 grudnia w sprzedaży dostępny jest najnowszy znaczek turystyczny, na którym znalazło się Muzeum Energetyki.

Na zdjęciach: znaczek turystyczny Muzeum Energetyki oraz noworoczny znaczek turystyczny wydany z okazji Międzynarodowego Roku Światła.

Pierwszy do nabycia w Muzeum Energetyki w cenie 9zł. Drugi, kolekcjonerski, można nabyć poprzez stronę www.znaczki-turystyczne.pl