• This event has passed.

INDUrajd

2019-10-27

Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych jest współorganizatorem rajdu samochodowego po Szlaku Zabytków Techniki województwa śląskiego.

Miłośnicy rajdów samochodowych przybywajcie 😍🚘

Już 27 października 2019 zapraszamy wszystkich na INDUrajd przez trzy industrialne krainy 🙃

Co się będzie działo❓

Uczestnicy rajdu wyruszają w trasę w kolejności wylosowanego numeru startowego. Trasa będzie prowadzić z EC Szombierki w Bytomiu przez Szyb Maciej w Zabrzu do Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych. Po drodze załogi będą miały do wykonania zadania, których realizacja zapewniać będzie zdobycie punktów – kto zbierze ich najwięcej, wygra.

➡️ REJESTRACJA o godzinie 8.30

➡️ START rajdu o godzinie 9.00

Co należy zrobić❓

Uczestnicy rajdu samochodowego będą zobowiązani do jednorazowej opłaty w wysokości 50 zł/załoga*, płatnej do 24.10.2019r. przelewem na rachunek bankowy nr 34 1050 1588 1000 0023 1483 1062 – w tytule proszę podać “INDURAJD imię i nazwisko kapitana załogi + tel kontaktowy” lub gotówką w Szybie Maciej w Zabrzu w każdy wtorek od godz.12.00-16.00.

*załoga będzie mogła składać się nie tylko z kierowcy i pilota, ale i pasażerów.

Jeżeli lubisz się ścigać, a dobra zabawa to Twoje drugie imię to zachęcamy do wzięcia udziału w tym niesamowitym projekcie 🤩

Na trasie INDUrajdu będziesz miał okazję:
– Uczestniczyć w specjalnych trasach zwiedzania w 3 obiektach,
– Ugotować tradycyjny śląski żur z szefem kuchni Szybu Maciej,
– Uczestniczyć w warsztatach:  “Prąd jak prąd, ale płynie stąd” oraz “Hydro i aero doświadczenie”,
– uczestniczyć w pokazie pracy maszyny wyciągowej w Szybie Maciej.

Organizatorzy planują wiele innych atrakcji oraz nagród…

Date:
2019-10-27