• This event has passed.

Energia jest kobietą, która pomaga nam w codziennych wyborach.

2018-07-04 @ 17:00 - 19:00

ENERGIA JEST KOBIETĄ – niech pomaga nam w podejmowaniu naszych codziennych małych wyborów i decyzji.

Wszystkie wielkie, ważne rzeczy – czyste środowisko, zdrowie nasze i naszej rodziny składają się z małych codziennych decyzji.

Nasze codzienne wybory -decyzje mają ogromny wpływ na najbliższe otoczenie,
To my decydujemy ile chemii używamy w naszym domu kiedy sprzątamy ,dbamy by było czysto i świeżo – To TWÓJ WYBÓR.

Możesz Ty i Twoja rodzina wdychać chlor w sterylnej łazience i mieć problemy z alergiami – TO TWOJE WYBORY
Poszukaj zdrowej alternatywy – to Twoje wybory

Możesz „ produkować „ tony śmieci, opakowań – to też Twoje wybory.

W ogrodzie,działce czy w donicach na balkonie możesz sypać sztucznościami, randapować – wdychać i spożywać – to też TWÓJ WYBÓR.

Wiele zmian, na które podobno nie mamy wpływu, zaczynają się od NASZYCH DECYZJI.

Nie dokonuj rewolucji, wprowadź małe zmiany – krok po kroku.
Pomyśl jak wiele możesz zrobić i jak wiele możesz zyskać.

Tu w tym pięknym miejscu jakim jest Muzeum Energetyki spotykamy się na warsztatach i wzajemnie uczymy się z tych małych, ale jakże ważnych zmian. Zapraszamy gorąco w najbliższym czasie będziemy fermentować warzywa gruntowe.

Teresa Duda poprowadzi dla nas warsztaty.

Najbliższe warsztaty będą 4 lipca 2018 roku (środa) o 17tej.
Bilety: 20 zł
Rezerwacja miejsc poprzez e-mail: wydarzenia@muzeumenergetyki.pl
a przelewy proszę kierować na konto Muzeum Energetyki:

Date:
2018-07-04