Czy możemy bawić się prądem? 24 maja godz. 19:00

TUV NORD Polska wspólnie z Muzeum Energetyki postara się odpowiedzieć na to pytanie dzieląc fizycznymi fascynacjami, które są szalenie ciekawe! Na pojawiające się pytania i wątpliwości chętnie odpowie Daniel Kiełpiński – na co dzień nauczyciel przedmiotów zawodowych z branży elektroenergetycznej w ZSTiO nr 2 w Katowicach, egzaminator OKE Jaworzno dla kwalifikacji zawodowych technik elektryk, technik energetyk, technik automatyk i technik mechatronik. Ponadto audytor energetyczny, przewodnik Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych oraz animator i popularyzator nauki w ramach wydarzeń realizowanych przez Muzeum Energetyki. Jednym słowem człowiek – energia!
Zapraszamy na kolejne spotkanie w cyklu #PassionForSafety:

Czy możemy bawić się prądem czyli fizyczne fascynacje z Muzeum Energetyki. Podczas spotkania odpowiemy na pytania:

– czy prąd jest bezpieczny?

– jak bezpiecznie się z prądem obchodzić

– jak wygląda zwarcie i porażenie prądem

– czy prąd może grać?

– jak używać przedłużaczy i bezpieczników

24.05. godz. 19:00

Zapisuję się:https://tuvnord.clickmeeting.com/czy-mozna-bawic-sie-pradem-fizyczne-fascynacje-z-muzeum-energetyki/register?_ga=2.4940915.1161989720.1652690847-125264940.1619164730

Misja #PassionForSafety:
Poprzez naszą aktywność wspieramy bezpieczeństwo i czujemy realizację misji poprzez podejmowane działania. Medycyna, Żywność, Internet, Technika, Środowisko – każda z tych dziedzin niesie swoje zagrożenia, z każdą z nich stykamy się w swoim życiu i każda w perspektywie czasu ma wpływ na nasze otoczenie, na jakość naszego życia i następnych pokoleń.

To powody dla których w ramach cyklu webinarów PASSION FOR SAFETY spotykamy się z Wami i mówimy o tym, o czym wiemy najlepiej i co jest nam najbliższe – O BEZPIECZEŃSTWIE.

Dla kogo są nasze spotkania:
 Dla osób, które chcą wykorzystywać nowe technologie w bezpieczny sposób
 Dla tych, którzy w gąszczu haseł reklamowych i nowych rozwiązań chcą wiedzieć gdzie czają się pułapki
 Dla osób dla których bezpieczeństwo zarówno swoje jak i  bliskich jest bezcenne
 Dla tych, którzy chcą być zawsze pewni przed podjęciem decyzji

Tutaj można zapisać się na nasze pozostałe spotkania: https://eventy.tuv-nord.pl/passion-for-safety/

Zapraszamy do naszego bezpiecznego świata.