INDUSTRIADA – 100 motocykli na 100-lecie Elektrowni Łaziska

W dniu INDUSTRIADY 2017 tj. 10 czerwca planujemy zorganizowanie PARADY motocyklowej (na czele parady pojadą uczestnicy zabytkowej wystawy motocykli – maszyny z lat 20,30,40tych).
Hasło przewodnie: 100 motocykli na 100-lecie Elektrowni Łaziska (w tym roku Elektrownia będzie obchodziła 100-lecie istnienia).
Start o godzinie 12.00 sprzed bramy Elektrowni. Chcielibyśmy, żeby na 100lecie było minimum 100 motocykli, ale oczywiście im więcej tym lepiej! Zapraszamy więc wszystkich MOTOCYKLISTÓW I PASJONATÓW!

Start parady otwiera INDUSTRIADĘ w Muzeum Energetyki.

Poniżej można zobaczyć mapkę trasy przejazdu. Na parkingu koło Urzędu Miasta w Łaziskach Górnych planowany jest postój, podczas którego widzowie będą mogli pooglądać motory i zrobić sobie zdjęcia.

Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych na Szlaku Zabytków Techniki w tym dniu zaprasza na wszystkie atrakcje zorganizowane z okazji Święta Szlaku Zabytków Techniki INDUSTRIADA 2017.
mapka przejazdu